QR0402J100RQ10Z
MFR.Part #
QR0402J100RQ10Z
JLCPCB Part #
C176111
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 50V 63mW Thick Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS