CRW1218FR100E04Z
MFR.Part #
CRW1218FR100E04Z
JLCPCB Part #
C175533
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS