CRH2010F4K70E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRH2010F4K70E04Z
JLCPCB Part #
C175073
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS