CRA024RJ24RQ10
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CRA024RJ24RQ10
JLCPCB Part #
C429451
Package
0402x4
Description
24Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS