CR2512F261RE04
MFR.Part #
CR2512F261RE04
JLCPCB Part #
C429567
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 261Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS