CR2010J5M10E04Z
MFR.Part #
CR2010J5M10E04Z
JLCPCB Part #
C175208
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS