CR2010J3R90E04S
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010J3R90E04S
JLCPCB Part #
C175142
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 200V 3.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±400ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS