CR2010J20R0E04Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR2010J20R0E04Z
JLCPCB Part #
C245670
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS