CR2010F820KE04Z
MFR.Part #
CR2010F820KE04Z
JLCPCB Part #
C147070
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 820kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS