CR2010F64R9E04Z
MFR.Part #
CR2010F64R9E04Z
JLCPCB Part #
C174990
Description
-55℃~+155℃ 200V 64.9Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS