CR2010F1K40E04Z
MFR.Part #
CR2010F1K40E04Z
JLCPCB Part #
C175056
Description
-55℃~+155℃ 1.4kΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS