CR1812JR750E04R
MFR.Part #
CR1812JR750E04R
JLCPCB Part #
C175964
Description
-55℃~+155℃ 750mW 750mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS