CR1812JR560E04R
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1812JR560E04R
JLCPCB Part #
C175960
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 560mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS