CR1812J75K0E04Z
MFR.Part #
CR1812J75K0E04Z
JLCPCB Part #
C174893
Description
-55℃~+155℃ 200V 750mW 75kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS