CR1812F5M10E04Z
MFR.Part #
CR1812F5M10E04Z
JLCPCB Part #
C174804
Description
-55℃~+155℃ 200V 5.1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS