CR1812F160RE04Z
MFR.Part #
CR1812F160RE04Z
JLCPCB Part #
C174720
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS