CR1812F120RE04Z
MFR.Part #
CR1812F120RE04Z
JLCPCB Part #
C149820
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS