CR1210JR820P05R
MFR.Part #
CR1210JR820P05R
JLCPCB Part #
C175925
Description
-55℃~+155℃ 500mW 820mΩ Thick Film Resistor ±5% ±600ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS