CR1210J2K2P05
MFR.Part #
CR1210J2K2P05
JLCPCB Part #
C398287
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS