CR1210J0R012P05
MFR.Part #
CR1210J0R012P05
JLCPCB Part #
C429699
Description
-55℃~+155℃ 12mΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS