CR1206JR016P05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206JR016P05Z
JLCPCB Part #
C175824
Description
-55℃~+155℃ 16mΩ 250mW Thick Film Resistor ±1800ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS