CR1206FR015P05Z
MFR.Part #
CR1206FR015P05Z
JLCPCB Part #
C149653
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±1800ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS