CR1206F17K8P05
MFR.Part #
CR1206F17K8P05
JLCPCB Part #
C429226
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS