CR1206F120RP05Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR1206F120RP05Z
JLCPCB Part #
C880970
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS