CR0603F732RP05Z
MFR.Part #
CR0603F732RP05Z
JLCPCB Part #
C245063
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50V 732Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS