CR0603F22K0P05Z
MFR.Part #
CR0603F22K0P05Z
JLCPCB Part #
C881373
Description
-55℃~+155℃ 100mW 22kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS