CR0603F130KP05Z
MFR.Part #
CR0603F130KP05Z
JLCPCB Part #
C881159
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS