CR0402J4K70Q10Z
Extended
Manufacturer
Ever Ohms Tech
MFR.Part #
CR0402J4K70Q10Z
JLCPCB Part #
C881102
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 50V 63mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS