SET23A12L02-E18-ES
Extended
- Manufacturer
- ElecSuper
- MFR.Part #
- SET23A12L02-E18-ES
- JLCPCB Part #
- C19170911
- Package
- SOT-23
- Description
- -40℃~+125℃ 100pF 12V 13.5V 15A@8/20us 1uA 2 28V 450W@8/20us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS