PSD15C-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
PSD15C-ES
JLCPCB Part #
C5180285
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 15V 16.5V 1uA 350W 36pF 55V 9A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS