PESD3V3L1BA,115-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
PESD3V3L1BA,115-ES
JLCPCB Part #
C22379575
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 12A 13V 1uA 3.3V 4.5V 400W@8/20us 60pF Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS