PESD2CANFD24V-T-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
PESD2CANFD24V-T-ES
JLCPCB Part #
C5180309
Package
SOT-23
Description
1uA 2 24V 24pF 26.5V 48V 600W@8/20us 8A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2 SOT-23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS