PESD12VL1BA,115-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
PESD12VL1BA,115-ES
JLCPCB Part #
C22379577
Package
SOD-323
Description
-40℃~+125℃ 1 12V 13.3V 1uA 20pF 26V 400W@8/20us 7A@8/20us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS