GBLC15C-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
GBLC15C-ES
JLCPCB Part #
C5180214
Description
-40℃~+125℃ 0.8pF 1 15V 16.5V 1uA 300W 45V 5A Bidirectional ESD IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 SOD-323 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS