ESTVS2200DRVR
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
ESTVS2200DRVR
JLCPCB Part #
C42400188
Package
DFN-6-EP(2x2)
Description
115pF 22V 25.8V 28.6V 2kW@8/20us 500pA 70A@8/20us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 DFN-6-EP(2x2) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS