ESD5Z3V3-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
ESD5Z3V3-ES
JLCPCB Part #
C5180288
Description
-40℃~+125℃ 1 150pF 16A 18V 1uA 200W@8/20us 3.3V 4.5V ESD IEC 61000-4-2 Unidirectional SOD-523 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS