BV-SMBJ58C2H-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
BV-SMBJ58C2H-ES
JLCPCB Part #
C19725075
Description
-65℃~+150℃ 1 1uA 3.5kW 40A 58V 62.4V 85V Bidirectional TVS SMB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS