BSC070N10NS5(ES)
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
BSC070N10NS5(ES)
JLCPCB Part #
C49108749
Package
PDFN-8L(5x6)
Description
1 N-channel 1.357nF 1.8nF 100V 125W 29nC@10V 3V 53pF 6.5mΩ@10V 92A N-Channel PDFN-8L(5x6) MOSFETs ROHS