AO3480C-ES
Extended
Manufacturer
ElecSuper
MFR.Part #
AO3480C-ES
JLCPCB Part #
C21713840
Package
SOT-23
Description
1 N-channel 1.4W 1V 21mΩ@10V 30V 48pF 5.8A 550pF 6.7nC@4.5V 62pF N-Channel SOT-23 MOSFETs ROHS