QA123C-1803R3
Extended
Manufacturer
EVISUN
MFR.Part #
QA123C-1803R3
JLCPCB Part #
C19188322
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-3V、18V -40℃~+105℃ 1.8mm 10.8V~13.2V 1000uF 100mA 100mVp-p 12.5mm 19.5mm 2 200kHz 5kV@AC 87% 8mA Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS