MGJ2D151505SC
Extended
Manufacturer
EVISUN
MFR.Part #
MGJ2D151505SC
JLCPCB Part #
C7598612
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-40℃~+105℃ -5V、15V 100mVp-p 12.5mm 13.5V~16.5V 19.5mm 2 20mA 220uF 300kHz 40mA、80mA 5.2kV 9.8mm 90% Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS