MGJ2D052005SC
Extended
Manufacturer
EVISUN
MFR.Part #
MGJ2D052005SC
JLCPCB Part #
C19188291
Package
SIP,19.5x9.8mm
Description
-40℃~+105℃ -5V、20V 100mVp-p 12.5mm 19.5mm 2 20mA 220uF 300kHz 4.5V~5.5V 40mA、80mA 5.2kV 9.8mm 90% Short Circuit Protection SIP,19.5x9.8mm Isolated Power Modules ROHS