IB2405S-2WR2
Extended
Manufacturer
EVISUN
MFR.Part #
IB2405S-2WR2
JLCPCB Part #
C19272633
Package
SIP,19.7x7mm
Description
-40℃~+85℃ 1.5kV 10.16mm 100mVp-p 19.65mm 22.8V~25.2V 2400uF 240kHz 2W 2mA 400mA 5V 71% 7mm Short Circuit Protection SIP,19.7x7mm Isolated Power Modules ROHS