SA12A-BULK
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
SA12A-BULK
JLCPCB Part #
C3708356
Package
DO-41
Description
-65℃~+175℃ 12V 13.3V 19.9V 1uA 25.1A 500W TVS Unidirectional DO-41 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS