2EZ15D5BULK
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
2EZ15D5BULK
JLCPCB Part #
C3733511
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 15V 2W 500nA@11.4V 700Ω 7Ω ±5% DO-41 Zener Diodes ROHS