1N5936BT/R
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
1N5936BT/R
JLCPCB Part #
C3742341
Package
DO-41
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1.5W 1uA@22.8V 30V ±5% DO-41 Zener Diodes ROHS