MA1040A-2R2M
Extended
Manufacturer
EEC
MFR.Part #
MA1040A-2R2M
JLCPCB Part #
C49435468
Package
SMD,11.5x10mm
Description
12A 16.5A 2.2uH 7mΩ ±20% SMD,11.5x10mm Power Inductors ROHS