MA0640A-4R7M
Extended
Manufacturer
EEC
MFR.Part #
MA0640A-4R7M
JLCPCB Part #
C49435458
Package
SMD,7x6.6mm
Description
30mΩ 4.7uH 6.5A 9A Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS