ECS-92.1-18-4XEN
MFR.Part #
ECS-92.1-18-4XEN
JLCPCB Part #
C2636151
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 18pF 60Ω 9.216MHz ±30ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS