ECS-.655-12.5-13X
MFR.Part #
ECS-.655-12.5-13X
JLCPCB Part #
C2636297
Package
DT-26
Description
-10℃~+60℃ 12.5pF 50kΩ 65.536kHz ±30ppm DT-26 Crystals ROHS